| | | |

Engelliliğe bakışta yeni bir yaklaşım olarak insanötesicilik başlıklı yüksek lisans tezimi tamamladım

Engelliliğe bakışta yeni bir yaklaşım olarak insanötesicilik başlıklı yüksek lisans tezimle Kapadokya Üniversitesi – Kültürel Çalışmalar Anabilim Dalı’ndan mezun oldum.

Posthümanizm ve engellilik içerikli ilk Türkçe yüksek lisans tezini Doç. Dr. Sinan Akıllı danışmanlığında tamamladığım için çok gururluyum. Sinan Hoca ile çalışmak çok öğretici ve geliştiriciydi. Kendisine her aşamada desteğini hissettirdiği için teşekkür ederim.
Ayrıca tez jürimde yer alarak olumlu düşünceleriyle motivasyonumu arttıran Prof. Dr. Kenan Çayır’a ve yapıcı geri bildirimleriyle tezin son halini almasına önemli katkıları olan Tez Jüri Başkanı DR. Öğretim Üyesi Fatma Aykanat’a teşekkür ederim.
Tezimle ilgili içerikleri ilerleyen zamanlarda farklı formatlarda yaygınlaştırmayı planlıyorum. İlgilenenler bu sayfayı ve sosyal medya hesaplarımı takip edebilirler.

fotoğraf karesine göre sağımda şapkalı, top sakallı ve siyah mont giymiş Sinan Akıllı Hoca ve Solumda gözlüklü ve kahverengi mont giymiş Duran Can Gazioğlu Hoca var. ortada cübbe giymiş vaziyette ben duruyorum. Sinan Hoca ile birlikte tez dosyasını tutuyoruz. Lisansüstü Eğitim, Öğretim ve Araştırma Enstitüsü binasının girişinde bir ağacın altındayız.

Tez kapağında şu ifadeler yer alıyor: Kapadokya Üniversitesi Lisansüstü Eğitim, Öğretim ve Araştırma Enstitüsü Kültürel Çalışmalar Anabilim Dalı ENGELLİLİĞE BAKIŞTA YENİ BİR YAKLAŞIM OLARAK İNSANÖTESİCİLİK Emre TAŞGIN Yüksek Lisans Tezi Nevşehir, 2023

Paylaş: