|

Altındağ Kaymakamı ve Altındağ İlçe Milli Eğitim Müdürünü makamında ziyaret ettik

Görev yaptığım Doğan Çağlar Bedensel Engelliler Ortaokulu, Erasmus+ Okul Eğitimi Akreditasyonu 2024 Teklif Çağrısı Dönemi’nde Altındağ ilçesinde akredite olmayı başaran üç okuldan biri oldu. Bu çağrı döneminde 467 eğitim kurumu başvuruda bulunurken 96 kurum üye olmaya hak kazandı.

Doğan Çağlar Bedensel Engelliler Ortaokulu olarak 467 kurum içerisinde ilk 96’ya girmek ve Altındağ ilçesindeki 3 okuldan biri olmak motive edici. Yazım sürecinde başat rol üstlendiğim bir projenin daha kabul almasından dolayı gururluyum.

Erasmus+okul eğitimi kapsamında  Altındağ’da akredite olmayı başaran 3 kurumdan biri olan okulumuz proje sorumlusu ekip arkadaşlarımla ve Okul Müdürümüzün öncülüğünde Altındağ Kaymakamımız Sayın Cumali Atilla’yı ve Altındağ İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Hasan Yıldırım’ı makamlarında ziyaret ederek projemiz hakkında aktarımda bulunduk. Gerek Kaymakamımız ve gerekse İlçe Milli Eğitim Müdürümüz tebriklerini ileterek her zaman desteğe hazır olduklarını ifade ettiler.

Bu süreçte desteğini yanında hissettiğimiz Okul Müdürümüz Murat Şen’e teşekkür eder, ekip olarak beraber çalıştığımız arkadaşlarımı tebrik ederim.

Proje yazma ve uygulama adımlarına dair bilgi ve tecrübelerimi YouTube kanalımdan ve kişisel web sitemden paylaşmayı sürdüreceğim.

Proje yazımı ve uygulanması sürecine dair detaylı bilgi almak isteyenler sosyal medya hesaplarım ve [email protected] e-posta adresim aracılığıyla benimle iletişim kurabilirler.

Resim Altındağ İlçe Milli Eğitim Müdürü Hasan Yıldırım'ın makam odasında çekildi. Resimde İlçe Milli Eğitim Müdürü Hasan Yıldırım, Doğan Çağlar Bedensel Engelliler Ortaokulu Müdürü Murat Şen, okul öğretmenleri Sıla Dalkılıç ve Özlem Yıldız ile ben bulunuyorum. Be My Eyes uygulamasının yapay zeka desteğiyle alınan betimlemeye göre resimdeki beş kişi ciddi bir ifadeyle kameraya doğru bakıyorlar. En solda Sıla Dalkılıç var. Siyah bir ceket ve pantolon giymiş, saçları açık ve omuzlarında. Yanında Murat Şen bulunuyor.  Gri bir takım elbise ve mavi bir kravat takmış, saçları kısa. Ortada elimde beyaz bastonum ile ben duruyorum. Lacivert bir kazak, açık mavi bir gömlek ve koyu bir pantolon giymiş durumdayım. Sağımda İlçe Milli Eğitim Müdürü Hasan Yıldırım var. Koyu renk bir takım elbise giymiş ve kırmızı bir kravat takmış, saçları kısa ve siyah. En sağdaki Özlem Yıldız  ise siyah bir ceket ve etek giymiş, saçları sarı ve omuz hizasında. Arka planda asılı olan Atatürk tablosu oldukça büyük ve Atatürk'ün siyah-beyaz bir portresini içeriyor. Tablonun sağında ve solunda birer adet beyaz bayrak var, üzerlerinde kırmızı renkte bir amblem bulunuyor. Türk bayrağı ise sol tarafta, Sıla Dalkılıç'ın hemen yanında yer alıyor ve kırmızı zemin üzerine beyaz ay yıldız bulunuyor.

Paylaş: